The Chemistry Gallery na UNITED ISLANDS 2011 – Chemistry Zone a Akční malba

(25 .06. - 25.06.2011)

Chemistry Zone

Koncept Chemistry Zone realizoval tým The Chemistry Gallery poprvé právě na festivalu United Islands v roce 2010. Jde o živou streetartovou malbu vybraných streetartových umělců přímo v ulicích respektive v kulisách festivalu United Islands. Divák tak může sledovat proces vzniku obrazu a práci umělce při malbě na vlastní oči. V rámci Chemistry Zone se na United Islands 2011 představili: Damien Mitchell, Nick Zipper a Openmindz360. Součástí Chemistry Zone na Janáčkově nábřeží byl soundsystem record shopu Phono.cz.

Phono.cz je obchod zaměřený na vinylovou kulturu, prodej LP desek, gramofony a servis. Vede ho DJ Mikuláš, který zahrál svůj pestrý hudební koktejl a dále se představil DJs Stevie Weenie, Mr Ultrafino a další hosté. Nonstop hudební produkce od swingu, přes soul, hiphop, latino a downtempo až k elektrofolkóru. Více na www.phono.cz.

Umístění Chemistry Zone + Phono.cz Soundsystemu: Janáčkovo nábřeží

Akční malba na Kampě

Stejně jako v minulém roce připravila The Chemistry Gallery stage akční malby v parku na Kampě hned vedle podia Radia 1. I v letošním roce tedy 4 akční malíři malovali během vystoupení 4 hudebních skupin v průběhu sobotního odpoledne. Na pódiu akční malby se představil: Jan Miko, Matěj Olmer, Lukáš Kalivoda a Jakub Tauš.

Umístění podia akční malby: Kampa, vedle stage Radia 1

To se mi líbí

Adresa

The Chemistry Gallery
Bubenská 1
170 00 Praha 7

Ut – So 11.00 – 19.00